به سامانه ی مجازی «سبین» خوش آمدید!

در این توافق‌نامه شرایط و قوانین استفاده از وبسایت سامانه برتر یادگیری نوین (سبین) و همچنین حقوق و الزامات شما مشخص شده‌است. پیشاپیش از اینکه برای خواندن این توافق‌نامه زمان می‌گذارید و آن را درک می‌کنید، از شما متشکریم.

کلیه خدمات قرار گرفته در این بستر تحت نام تجاری “سبین” عرضه شده و محتواها و شیوه‌های ارائه آن در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و تجارت الکترونیک می‌باشد.

تعاریف:

کاربر: هر فردی که به هر طریقی از سایت بازدید یا از خدمات سایت استفاده می‌کند، کاربر نامیده می‌شود.

سایت: وب سایت سبین، به نشانی اینترنتی سایت، sabinamooz.ir است.

سبین: در هر بخش از این متن، مترادف «سایت» است.

خدمت: هر نوع محتوا یا فرآیندی که در سایت در دسترس کاربر قرار دارد.

بخش: هر یک از قسمت‌های ارائه خدمات سایت که به صورت مستقل، در قالب سایت فعالیت می‌کند. مانند بخش بسته های آموزشی، عضویت، مدارس، کلاس های مجازی وغیره.

حساب کاربری: حساب کاربری پنلی است که کاربر با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود به آن دسترسی پیدا می‌کند.

عضو: هر بازدیدکننده‌ای که با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، دارای نام کاربری و رمز ورود به بخش اعضای سایت است.

توافق: توافق‌نامه‌ای که پیش روی شماست، توافقی بر اساس رضایت متقابل بین سبین و کاربران است و در شرایطی قابل استناد است که به هر شکلی از محتوای وب‌سایت استفاده کنید. تمامی شرایط استفاده از سایت، بجز مواردی که در این توافق نامه تصریح شده، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان است. کاربر با استفاده از سایت، تمامی شرایط تصریح شده در این موافقت‌نامه و قوانین گفته شده را می‌پذیرد. در صورتی که در آینده، در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و ‏خدمات سبین، تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و هربار استفادۀ کاربر از سایت از آن لحظه، به معنی پذیرش قوانین و مقررات همان زمان و با لحاظ کردن این تغییرات است.

در هر صورت این موارد به حقوق اساسی و مکتوبه ی کاربر خلل وارد نمی نماید.

عضویت در سایت :

استفاده از خرمات سبین، نیازمند عضویت در سایت و ورود به حساب کاربری است. هر کاربر با وارد کردن اطلاعات مشخص شده مانند نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و …،  عضوی از سایت خواهد شد. فرآیند عضویت در سایت رایگان و با شمارۀ تلفن همراه معتبر امکان‌پذیر است. سایت سبین  در هنگام ثبت‌نام عضو جدید، صحت شماره تماس وارد شده را از طریق ارسال پیامک بررسی می‌کند. مسئولیت صحت سایز اطلاعات وارد شده، از جمله نام و نام خانوادگی، پایه تحصیلی، وضعیت و سایر اطلاعات دریافت شده هنگام ثبت نام به عهدۀ صاحب حساب است.

پس از عضویت در سایت، مسئولیت پیام‌ها و یادداشت‌هایی که با هر حساب کاربری ثبت می‌شود، بر عهدۀ صاحب حساب است. بنابراین از در اختیار دیگران قراردادن اطلاعات حساب کاربری خود خودداری کنید.

سبین متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران و بازدیدکنندگان محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

قوانین و تعهدات:

 1. سبین متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران و بازدیدکنندگان محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.
 2. انتشار محتوای تولید شده: مسئولیت تالیفی بودن سوالات بر عهدۀ معلمان است و سبین از ایشان تعهد کتبی دریافت می‌کند.
 3. کلیه محتوای تولید شده و ارائه شده در این سایت ، جزئی از اموال سبین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این گروه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سبین محفوظ می‏‌دارد.
 4. شرایط انتشار محتوا: هرگونه به اشتراک‌گذاری محتوای تولید یا بازنشر شده در سبین با ذکر منبع و درج لینک به سایت بلامانع است.
 5. سبین می تواند در صورت مشاهده هرگونه فعل و ترک فعل غیر قانونی و یا غیر اخلاقی از جانب کاربر و یا در صورتی که کاربر هر یک از مقررات و قوانین سایت را کلاً یا جزئاً نقض نماید، دسترسی کاربر به خدمات خریداری شده را بدون اطلاع قبلی به طور موقت یا دائم قطع و عضویت و حساب کاربری وی را مسدود نماید. در این صورت وجه دریافتی به عنوان جریمه ضبط گشته و مسترد نمی گردد.
 6. خرید دوره یا بسته صرفاً به معنی استفاده از منافع و بهره برداری شخصی از آن در زمان معین بوده و به معنای ایجاد مالکیت کاربر بر حقوق مادی و معنوی محصول نمی باشد. فلذا کاربر به هیچ وجه مجاز به کپی و تکثیر و دانلود و آپلود و ترجمه و فروش و عرضه و انتشار و سایر موارد نقض آن نیست و در صورت تخلف طبق قوانین حمایت از حقوق مولف با کاربر خاطی برخورد می گردد.
 7. تمامی خدمات ارائه شده در این وب‌سایت تا یک اتمام سال تحصیلی جاری (پایان خردادماه) در دسترس می‌باشد و پس از آن مهلت استفاده از خدمات به پایان می‌رسد.
 8. عدم استفاده ی کاربر از خدمات اعم از کاربر یک نفره یا مدرسه، موجب حق استرداد مبالغ پرداختی برای کاربر نیست.
 9. مسئولیت محتوای منتشر شده در قسمت آزمون ساز مدارس، برعهده ی مدرسه ی مسئول بوده و سبین مسئولیتی در قبال این محتوای ثبت شده در این سامانه توسط مدارس را ندارد.
 10. اگر کاربر مشمول استفاده از تخفیف سهمیه مناطق آموزشی است و خدمتی را از سبین دریافت نموده است، در این صورت یک ماه هفته فرصت دارد تا مدارک معتبر درج شده در سایت را بارگذاری نماید. در غیر این صورت موظف به پرداخت مبلغ درس مورد نظر بر حسب کاربر آزاد و بدون تخفیف خواهد بود و در صورت عدم پرداخت، تام‌لند می‌تواند درس موردنظر را به ‌صورت موقت یا دائم از دسترس کاربر خاطی خارج نماید.
 11. با توجه به ارائه بسته های آموزشی نمونه، کاربر جهت تصمیم گیری برای انتخاب فقط تا قبل از خرید فرصت دارد و پس از خرید امکان تغییر بسته را ندارد.
 12. مسئولیت محافظت از کلمه عبور هر کاربر به عهده خودش بوده و در صورت اطلاع تسین از استفاده بیش از یک کاربر از یک حساب کاربری حتی در صورتی که صاحب اشتراک مطلع نباشد، سبین می‌تواند حساب کاربری مذکور را بدون اطلاع قبلی مسدود نماید.
 13. کیفیت خدمات ارائه شده توسط سبین ممکن است به دلیل ماهیت سرویس که بر مبنای اینترنت است، در زمان‌هایی دچار اختلال، کندی، قطعی و … شود. تام‌لند همواره تمام تلاش خود را به کار می‌برد که حداکثر کاربران از بالاترین کیفیت ممکن خدمات بهره‌مند شوند. همچنین سبین در صورت حملات ویروس مخرب و هک که موجب قطع موقت خدمات گردد، تقصیر و مسئولیتی ندارد و اقدامات مقتضی را جهت رفع مشکل انجام می دهد.
 14. خدمات ارائه شده توسط تام‌لند ممکن است در زمان‌هایی که از حداکثر از 24 ساعت قبل اعلام خواهد شد، به علت ارتقاء نرم‌افزاری، سخت‌افزاری، تعمیرات و … برای مدت محدود از دسترس خارج شود.
 15. سبین هیچ مسئولیتی در قبال نتایج عملکرد کاربران در امتحانات مدارس و آزمون های ورودی تیزهوشان و … ندارد و قبولی کاربر را در آزمون ها تضمین نمی نماید.
 16. قیمت خدمات فقط در خصوص بسته خریداری شده است و در خصوص خرید بسته بعدی ممکن است افزایش و یا شرایط خرید تغییر یابد.

پاسخگویی:

در ساعات اداری و روزهای کاری از طریق تلفن، ایمیل و پیام‌رسان‌های زیر پاسخگوی سوالات شما هستیم:

نشانی ما:

استان تهران، شهر تهران، خیابان مطهری، ابتدای یوسفیان، بن بست شکوه، پلاک 6، واحد 2.